WESELE W DZIEŃ WIELKIEJ NOCY. DO TEGO WE WŁOSKIM STYLU. W POLSCE. OTO RECEPTA NA STWORZENIE WYJĄTKOWEGO FILMU WESELNEGO.

Villa Love. Prawdziwe włoskie wesele pod Krakowem. W wielkanoc.

Niezapomniane Święta Wielkanocne w Villa Love

Poznajesz Kasie i Krystiana. Są zabujani w sobie, mają fajne poczucie smaku. Wymyślili sobie, że zrobią sobie wesele we włoskim stylu – akurat w Wielkanoc. No dobra… Chcieli też mieć cudowną pamiątkę w postaci pięknego filmu. Zadzwonili, żeby nam o tym powiedzieć. Zróbcie nam coś wyjątkowego. Ma być film, który będzie opowieścią.. OK, to w zasadzie jest coś, co najbardziej lubimy robić.

Jak włoskie w Polsce to koniecznie w Villa Love. Jak chcesz mieć spokojną głowę, to zatrudniasz dobrego wedding plannera i ten robi wszystko za Ciebie. No więc siedzą sobie na tarasie, zajadają kolacje z rodzinką, kiedy nagle ktoś pyta: A tak przy okazji, jak się poznaliście? Tak się zaczyna historia.

Tak powstał ten film, który jest znowu inny niż wszystkie nasze poprzednie. Jest spontanicznie opowiedzianą historią.Wszystko nam sprzyjało.. Nawet pogoda, która przyzwyczaiła nas, że w Wielkanoc leje.. a tu proszę: 23 stopnie, full słońce. Jak chcesz pracować w niedziele wielkanocną, musisz liczyć się z konsekwencjami: znalezienia dwóch niani do opieki nad trójką dzieci- obrażoną babcia, która chce gromadzić wnuki przy stole tego dnia- Ty pracujesz, inni leża na kanapie i jedzą- wszystkie sklepy zamknięte / co będziesz jeść?- milion innych typu: miseczki do jedzenia dla dzieci, bagażniki dachowe, rowerki, duperelki /rodzice będą wiedzieć/ Mamy tyle kadrów z wesela, że moglibyśmy zrobić 4 godziny filmu.. ale po co?Kręcenie filmu ślubnego tego dnia było czystą przyjemnością. Czuliśmy się wyjątkowo: świadomość, że pracujemy w Niedzielę Wielkanocną jeszcze bardziej motywowała nas do pracy. Myśleliśmy, skoro już i tak nie ma nas dzisiaj z rodziną – zróbmy zatem coś ponadczasowego. Patrzysz przez wizjer swojego Sony A73, włączony przycisk record a po drugiej stronie masz cudownych, zakochanych dwoje ludzi. Nie udają. Naprawdę się kochają i to jest wyjątkowe. Z naszym filmem jest jak z serkiem ricotta: lepiej mało ale czuć euforie smaku. Jak zjesz go 0,5 kg to… sam wiesz. Jest zatem prawie 4 min film a jeśli chcecie – wrzucimy też 20 minutowy film długi.. Tylko pytanie czy chcecie?

sonya73.41
sonya73.21
sonya73.28
sonya73.11
sonya7s1.112
sonya7s1.59
sonya7s1.92
sonya7s1.124
sonya7s1.209
sonya7s1.188
sonya7s1.206
sonya7s1.253
sonya7s1.276
sonya7s1.264
sonya7s1.260
sonya7s1.278
sonya7s1.290
sonya7s1.289
sonya7s2.33

Za firaną organizacji ślubu stoją sami best of the best:

Organizacja ślubu: wedding planner & event designer

lokalizacja: Villa Love 

fotograf: Jakub Nowotyński – Fotografia 

dekoracja. Bello Matrimonio-florystyka i dekoracje

tort i ciasta: Słodki Warsztat 

make-up: Angelika Olsza Make-up Artist  

fryzura: RUP Coiffeur 

bar: Make & Shake 

dj: dj Matt Remay Group 

dodatki: White Jasmine 

suknia: ANNA KARA 

animacje: Magenta Group Co 

oprawa muzyczna: Sublima Wedding