Siła i delikatność, dwie przewijające się formy. Jedna bez drugiej nie istnieje choć są całkowicie odmienne. Marta i Arek. Ona: przepiękna, delikatna, subtelna, patrząca z ufnością w oczy swojego wybranka. On: Herkules we własnej osobie. Siła i wrażliwość idą ze sobą w parze. Wpatrzony w Martę, szukający w niej tylko najlepszych cech.Między nimi iskrzy, żarzy. To świeże, przepiękne uczucie o które dbają, bo mają za sobą cały bagaż przeróżnych doświadczeń. Tylko doświadczeni wiedzą, jak ważne jest by dbać stale i dmuchać w ogień miłości i pilnować by nie zgasł.
W jednym z najpiękniejszych miejsc na ślub w lubuskim, w Winnym Dworku: Marta i Arek postanowili wypowiedzieć sobie słowa przysięgi. Uwielbiamy tam jeździć i filmować. Pod ręką mamy wszystko: piękne ogrody pełne winorośli, roztaczające się widoki na rozlewiska ‚Odry’, cudowne drzewa, pod którymi urządzamy sesje zdjęciowe, długo by wymieniać. Wszyscy zakładaliśmy, że pogoda dopisze. Ceremonia zaślubin odbyła się w plenerze, w ogrodzie ‚Winnego Dworku’.
Na ślub zaprosili mnóstwo znajomych, a wśród nich wielu związanych z dziedziną najbliższą sercu Arka: kulturystyce. Wyobraźcie sobie: sami herkulesi a przy ich bokach nimfy. Wszyscy w posiadaniu przepięknych ciał. Kiedy te elektrony weszły na parkiet, zaczął się prawdziwy ogień.
DJ Przemek Grześkowiak rozgrzał parkiet. Wyłączyliśmy światła. Ręce powędrowały wysoko, zrobiło się naprawdę gorąco. Parkiet stał się sexy, flexi hot. Polał się alkohol, testosteron u części męskiej pofrunął na wysokość drzew.Ten film musiał składać się z dwóch części: wrażliwej / delikartnej i ostrej, pełnej sexapilu. Te dwa zestawienia się połączyły i od teraz tworzą nowy świat. Oglądajcie. Kiedy już znudzi się Wam przewijanie filmu, zaglądnijcie na stronę Miłosza Bolechowskiego, pięknie fotki Marty i Arka.

tort weselnysukniaPara Mlodasuknia slubnaartystyczny teledysk slubnyteledysk slubny 1


Instagram

Przygoda

Kiedy jesteś w górach i wspinasz się, jest jakaś siła, która pcha Cię na sam szczyt. Przygoda, wyzwanie, ciekawość i zachwyt nad pięknem tego, co Cię otacza. Te uczucia towarzyszą nam za każdym razem, kiedy podejmujemy się realizacji nowego filmu. Wierzymy w to, że takie podejście daje najlepsze rezultaty.

Nasze Filmy

Zaufanie

Wasz komfort, praca w poczuciu zaufania do siebie do podstawa. Chcemy, żebyście czuli się w naszej obecności swobodnie. Podczas ślubu będziemy pracować dyskretnie. Będziemy na tyle blisko, żeby złapać Wasze emocje, a jednocześnie na tyle daleko, żeby nie powodować u Was dyskomfortu. Bawcie się, cieszcie sobą, rodziną i przyjaciółmi. My zajmiemy się resztą.

O Nas

Współpraca

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej – napiszcie do nas. Chcemy Was poznać, wiedzieć jakie macie upodobania. Jeżeli tylko termin będzie wolny umówimy się na rozmowę. Opowiemy Wam o tym jak pracujemy i czego możecie się po nas spodziewać. Bez żadnego nacisku – wspólnie podejmiemy ostateczną decyzję o współpracy.

Kontakt

Kontakt

Wierzymy, że cudowny film ślubny jest również efektem naszego wspólnego dopasowania. Chcemy poznać Wasza historie, usłyszeć o pomyśle na ślub i marzeniach z nim związanych. Dzięki tym informacjom będziemy mogli stworzyć razem coś wyjątkowego, pokażemy historie Waszej miłości…2019 © Pepa Studio