MENU

Test Page

MOŻESZ SZUKAĆ NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC NA WESELE ALE WSZYSTKO JEST NICZYM JEŚLI MIĘDZY WAMI NIE MA TRWAŁEJ RELACJI. PAULINA I RAPHAEL TO DUET IDEALNY.

ŚLUB W UROCZYSKU SIEDMIU STAWÓW. GOLA DZIERŻONIOWSKA.

JAK ZORGANIZOWAĆ ORYGINALNY ŚLUB?

Krążą pytania: Co zrobić, żeby mieć najpiękniejszy film ślubny? Gdzie znaleść najlepszą ekipę w Polsce, która tworzy cudowne filmy ślubne.. A przecież pewien amerykański prezydent powiedział kiedyś: “Nie pytaj o to co Ameryka może zrobić dla Ciebie – zapytaj co Ty możesz zrobić dla Ameryki”.

Zaczęliśmy na przekór i już za moment wyjaśnimy co nam chodzi po głowie.

CUDOWNY FILM ŚLUBNY TO EFEKT WSPÓŁDZIAŁANIA: FILMOWCÓW I PARY

Wprawny filmowiec potrafi dotrzeć do pary, potrafi pootwierać, rozluźnić. Potrafi zrobić też coś z niczego. Wielokrotnie zdarzyła się nam para, której nie łączyło nic poza weselem (tak przynajmniej to wyglądało z boku). Mimo to udało się nam stworzyć coś wyjątkowego.

Ale jeśli chcesz stworzyć prawdziwe dzieło – film niezapomniany – potrzebujesz wielu sprzyjających czynników. Najlepiej wszystkich, ale po kolei.

O TYM CO WAŻNE

Przeprowadziliśmy ostatnio ankietę pytając filmowców i fotografów o najważniejszy czynnik który powoduje, że wesele jest cudowne. Dostaliśmy ponad 100 odpowiedzi więc powiedzmy, że jest w miarę wiarygodna. 80% wykonawców na pierwszym miejscu stawia parę. Styl pary, komunikacja, wygląd, przebojowość a nawet smak i gust pary. Nic dziwnego. Patrząc na film ślubny – ponad 70% kadrów wypełnionych jest parą. Jeśli zatem umieścimy tam nudną, niezapatrzoną w siebie parę – jaki efekt uzyskamy?

Dopiero później pojawiając się kolejne składowe: miejsce ślubu, kwiaty, dodatki (atrakcje ślubne) itd.

PRZECHODZĄC DO MERITUM

Paulina i Rephael- Ona Polka, On Francuz. Już przy pierwszym spotkaniu Rephael nie mógł oderwać od niej wzroku przez kilka godzin. Wiedział, że musi Ją upolować. Inaczej nic co będzie robić dalej nie będzie mieć szczególnego znaczenia. Zdobył, ujarzmił i pokochał. A potem zabrał ją na ślubny kobierec.

UROCZYSKO SIEDMIU STAWÓW – ZDJĘCIA

Na Dolnym Śląsku jest przepięknie – to wie każdy. Jest tam też całe mnóstwo zamków, pałacyków. A w Goli Dzierżoniowskiej pewnego dnia ktoś wsadził mnóstwo pracy i odremontował to cacko.

Dziś można przyjechać tam, żeby odpocząć, pójść do spa, zjeść wybitne danie albo zorganizować swoje wesele.

Nasi zakochani właśnie tutaj postanowili zorganizować własny ślub – dokonali tego przy ogromnym wysiłku rodziny, znajomych, przyjaciół. Do kościoła wybrali się camperem a wieczorem przy dźwiękach gitary Rephael śpiewał dla swojej ukochanej. Zobaczcie jak świetnie bawili się wszyscy tego dnia.

wesele w zamku
teledysk slubny
slub w sierpniu
gdzie brac slub
zegarek pana mlodego
kocham cie
listy po francusku
make up slubny
listy milosne
piekna panna mloda
wyznanie milosne
zdjecia slubne
przygotowanie pana mlodego
film ze slubu
pan mlody
wesele pod golym niebem
sesja podczas slubu
sesja fotograficzna
pan mlody szwajcar
zachwycenie film slubny
first look
pierwszy taniec
panna mloda na bosaka
lapiemy buty
slub koscielny
filmowiec na slubie
slub w sierpniu
sesja narzeczenska
niespodzianka dla panny mlodej
oczepiny
szwajcarski slub
CLOSE MENU
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.