14.07.2017 Asia + Andrzej

Z Asią i Andrzejem zaczęliśmy współpracę na długo przed dniem ślubu.. Przyjechali do nas i zaczęliśmy ustalać wszelkie szczegóły. Jednym z punktów, które omawialiśmy były przemówienia. Wiemy, że niektórzy boją się tego słowa nawet wymawiać.. Nic dziwnego, w dniu ślubu i tak jest mnóstwo stresu a przemawianie przed tyloma ludźmi może kosztować nas naprawdę dużo.. Asia i Andrzej wiedzieli o tym i dlatego swoje przemówienia napisali znacznie wcześniej. Podsyłaliśmy im nasze inspiracje ale… ostatecznie napisali całkowicie sami. Kiedy wysłali je do naszego wglądu – byliśmy zachwyceni. Oni mają ogromny talent. Czytaliśmy już wiele różnych przemówień ale te bezwzględnie należą do naszych TOP 3! Jeżeli chcecie napisać swoje przemówienie damy Wam kontakt do Asi i Andrzeja.

Poznajcie Asie i Andrzeja. Mają za sobą bagaż życiowych doświadczeń. Odnaleźli się na swoich drogach i żyć bez siebie już nie mogą. Są pełni radości, poczucia humoru, wdzięczności wobec siebie. „Ideały istnieją jeśli tylko czyjeś wady zaakceptuje się w 100%- powiedziała Asia w czasie swojego przemówienia. Uwielbiamy Was kochani… za całe mnóstwo rzeczy ale najbardziej za to, że jesteście latarnią miłości dla tych, którzy myślą, że piękna relacja to niemożliwa rzecz.

Sam ślub był przepiękny. Odbył się ogrodach pełnych winnych krzewów – w lubuskim, niedaleko Zielonej Góry: Winny Dworek / Górzykowo. Byliśmy i nadal jesteśmy tym miejscem zauroczeni. Z jednej strony dlatego, że sami jesteśmy z Zielonej Góry i nosimy w sobie dumę, że takie miejsca są niedaleko nas. Z drugiej strony… pojedźcie tam.. to nie tylko miejsce na wesele czy ślub cywilny. Tu się przyjeżdża odpocząć, poczuć kontakt z naturą. Znajdzie się wiele dla smakoszy wina, przyrodników i artystów, którzy chcą nabrać natchnienia. Spacer w ogrodach, wśród krzewów winogron; odpoczynek na ławce z cudownym widokiem na rzekę; wyśmienity lunch w niedzielne popołudnie; znajdzie się jeszcze wiele. Mamy nadzieje, że będzie nam dane jeszcze w przyszłości nakręcić tam jeszcze niejeden ślub.

Asia była ubrana w stylową suknię ecru ekskluzywnie wykończoną.. w najdrobniejszych detalach. Z jednej strony szyk i elegancja i z drugiej prostota i luz.. Ta suknia ma wiele twarzy i gdyby Ola miała dziś brać ślub z pewnością wskoczyłaby w nią. Andrzej miał na sobie garnitur, który pasował idealnie do miejsca i dnia jak i do Niego samego. Na dworze było gorąco, a Andrzej mimo to nie rozpływał się, nie był usztywniony kolejnymi warstwami kamizelek i pasów jak ma to miejsce w wielu przypadkach. Panował więc stylowy luz i elegancja w jednym.

Ceremonia zaślubin odbyła się w ogrodach Winnego Dworku, na specjalnym do tego przeznaczonym miejscu.. W ogrodach, między drzewami Nasi nowożeńcy powiedzieli sobie ‘tak’.  Zaraz po zaślubinach goście zostali zaproszeni pod drzewa aby złożyć życzenia Młodym. Wyobraźcie sobie: goście składają życzenia wśród drzew, które są przyozdobione lampkami, wokoło przystrzyżona trawa, zadbane budynki, kwiaty i wszystkie detale, które pasują do siebie. Fotografowie i Video- twórcy już zacierają ręce.

Krótko po obiedzie, wszyscy goście ponownie zostali zaproszeni do ogrodu, żeby wysłuchać przemówień Młodych.. Tego nie umiemy opisać.. musicie posłuchać przemówień i wówczas będzie wiadomo.. to prawdziwa miłość. Wszystko było autentyczne, szczere bo wynikało z głębokiej relacji.

Później już tylko zabawa do białego rana… przy drinkach serwowanych przy osobnym stole. Dźwięki tworzył wybitnie utalentowany PESOS SAX… Goście, przygotowali wiele niespodzianek… chociażby puszczanie balonów w ogrodzie. Chcielibyśmy to przeżyć jeszcze raz.

film: Pepa Studio
miejsce: Winny Dworek – Wesela winne i niewinne
zdjecia: Morela Studio- fotografia
barman: Cocktail Bazaar
saxofon PESOS
florist: White Wedding EVENTS Agnieszka Ogiejko-Adamczuk


Instagram

Przygoda

Kiedy jesteś w górach i wspinasz się, jest jakaś siła, która pcha Cię na sam szczyt. Przygoda, wyzwanie, ciekawość i zachwyt nad pięknem tego, co Cię otacza. Te uczucia towarzyszą nam za każdym razem, kiedy podejmujemy się realizacji nowego filmu. Wierzymy w to, że takie podejście daje najlepsze rezultaty.

Nasze Filmy

Zaufanie

Wasz komfort, praca w poczuciu zaufania do siebie do podstawa. Chcemy, żebyście czuli się w naszej obecności swobodnie. Podczas ślubu będziemy pracować dyskretnie. Będziemy na tyle blisko, żeby złapać Wasze emocje, a jednocześnie na tyle daleko, żeby nie powodować u Was dyskomfortu. Bawcie się, cieszcie sobą, rodziną i przyjaciółmi. My zajmiemy się resztą.

O Nas

Współpraca

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej – napiszcie do nas. Chcemy Was poznać, wiedzieć jakie macie upodobania. Jeżeli tylko termin będzie wolny umówimy się na rozmowę. Opowiemy Wam o tym jak pracujemy i czego możecie się po nas spodziewać. Bez żadnego nacisku – wspólnie podejmiemy ostateczną decyzję o współpracy.

Kontakt

Kontakt

Wierzymy, że cudowny film ślubny jest również efektem naszego wspólnego dopasowania. Chcemy poznać Wasza historie, usłyszeć o pomyśle na ślub i marzeniach z nim związanych. Dzięki tym informacjom będziemy mogli stworzyć razem coś wyjątkowego, pokażemy historie Waszej miłości…2019 © Pepa Studio