Można samemu zorganizować swój ślub? My Polacy potrafimy wszystko. Nie każdy jednak zrobi to ze smakiem. Trudność wzrasta wówczas, kiedy mamy ograniczenia budżetowe. Od jakiegoś czasu zdecydowanie wolimy jeździć na śluby, które są organizowane przez wedding plannerów. Wówczas jest ogromna szansa na to, że będzie dobry styl i powstanie dobry materiał. Czasem zmieniamy zasady,  zwłaszcza wówczas, kiedy na naszej drodze stają cudowni ludzie.

Asie i Krzyśka poznaliśmy w naszym domu. Nie chcieli rozmawiać przez skype. To ludzie, którzy czują sercem. Spotkaliśmy się, wypiliśmy kawę, porozmawialiśmy o wszystkim. Dopiero na koniec naszego spotkania przeszliśmy do sprawy zasadniczej. Ot tak, czuliśmy razem że jest nam ze sobą dobrze i współpraca będzie dobra. Dla takich jak Oni chciało się nam tworzyć film od samego początku. Kiedy dowiedzieliśmy się, że jadą do ślubu rowerem, chcą napisać dla siebie wyznanie miłosne, organizują gry przy okazji przyjęcia weselnego, zimne ognie i wiele innych tematów – wiedzieliśmy, że film ślubny będzie dobry.

W dniu ślubu spotkaliśmy się w lesie. Asia płakała jeszcze zanim wypowiedziała jakiekolwiek słowo do Krzysia. Trzymali się za ręce i szeptali do siebie. Byli tak blisko, z ogromną czułością patrzyli na siebie, dotykali się niemal nieustannie. Kiedy zaczęli mówić do siebie, zamilknęliśmy. To był ich moment, tylko ptaki ćwierkały wokół nas jakby chciały powiedzieć ‘to jest Wasz dzień’.

Kiedy podjechali pod kościół rowerami, goście witali ich gromkimi brawami. Mieszkańcy miasta zatrzymywali się, żeby napatrzyć się na młodą parę. W zasadzie nie często widzi się parę młodą jadącą do kościoła na rowerze, prawda? Po Mszy Świętej czekający na młodych ‘alkoholicy’ tworzący bramę w celu zdobycia butelki trunku mieli trudny orzech do zgryzienia.. Złapanie pary młodej która jedzie raz po chodniku a za chwilę skręcającą w małą uliczkę wprawiało w zakłopotanie. Z ich perspektywy, dobrze, że mało kto jeździ rowerem do ślubu.

Skoro nasza Para Młoda miała tak dużo do siebie dystansu – momentalnie udzielił się on również i gościom. Do białego rana wszyscy grali w gry w ogrodzie, tańczyli w odbijanego, wznosili toasty na cześć Młodych. A my? Tylko biegaliśmy i cieszyliśmy się, że poznaliśmy Asię i Krzysia. Mamy dla nich miejsce w naszych sercach..

a teraz zdjęcia:

rowerem do slubu 1slub bohopara mloda 1pan mlody 1kapelusz pana mlodego


Instagram

Przygoda

Kiedy jesteś w górach i wspinasz się, jest jakaś siła, która pcha Cię na sam szczyt. Przygoda, wyzwanie, ciekawość i zachwyt nad pięknem tego, co Cię otacza. Te uczucia towarzyszą nam za każdym razem, kiedy podejmujemy się realizacji nowego filmu. Wierzymy w to, że takie podejście daje najlepsze rezultaty.

Nasze Filmy

Zaufanie

Wasz komfort, praca w poczuciu zaufania do siebie do podstawa. Chcemy, żebyście czuli się w naszej obecności swobodnie. Podczas ślubu będziemy pracować dyskretnie. Będziemy na tyle blisko, żeby złapać Wasze emocje, a jednocześnie na tyle daleko, żeby nie powodować u Was dyskomfortu. Bawcie się, cieszcie sobą, rodziną i przyjaciółmi. My zajmiemy się resztą.

O Nas

Współpraca

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej – napiszcie do nas. Chcemy Was poznać, wiedzieć jakie macie upodobania. Jeżeli tylko termin będzie wolny umówimy się na rozmowę. Opowiemy Wam o tym jak pracujemy i czego możecie się po nas spodziewać. Bez żadnego nacisku – wspólnie podejmiemy ostateczną decyzję o współpracy.

Kontakt

Kontakt

Wierzymy, że cudowny film ślubny jest również efektem naszego wspólnego dopasowania. Chcemy poznać Wasza historie, usłyszeć o pomyśle na ślub i marzeniach z nim związanych. Dzięki tym informacjom będziemy mogli stworzyć razem coś wyjątkowego, pokażemy historie Waszej miłości…2019 © Pepa Studio