PRZEŁAMALIŚMY SWOJE SCHEMATY. OTO WŁAŚNIE CHODZI W FOTOGRAFII. WALCZYSZ Z WŁASNYMI MYŚLAMI, UPRZEDZENIAMI. IM WIĘCEJ BARIER PRZEKROCZYSZ, TYM LEPSZE ROBISZ ZDJĘCIA. OTO NASZE ODKRYCIE.

JAK ZROBIĆ ORYGINALNĄ SESJĘ PLENEROWĄ. GDZIE JECHAĆ? JAK ZNALEŹĆ OTWARTYCH LUDZI?

W tym sezonie postanowiliśmy: popracujemy nad naszymi umiejętnościami fotograficznymi. Przeglądneliśmy mnóstwo zdjęć: instagram, pinterest, Jak to robią najlepsi? Co powoduje, że patrząc na zdjęcia chce nam się oglądać więcej i więcej? Odkryliśmy, że jest kilka wspólnych cech, które wyróżniają najlepszych. Wymienimy kilka z nich.

A. ORYGINALNA PARA

To proste, oczywiste. Każdy o tym wie. Ale to jest baza. OK, ale co znaczy oryginalna para? No właśnie. To wcale nie musi być para z pierwszych stron Ellitte Model Agency. Oryginalna para to przede wszystkim ludzie, którzy nie boją się pokazywać swoje emocje. Noszą w sobie energię, emanują nią. To ludzie żyjący nieprzeciętnym życiem. Robią mnóstwo kreatywnych rzeczy, są kreatywni. To co w środku jest widoczne na zewnątrz. Jest jeszcze druga opcja: lap ludzi, którzy właśnie pojechali na wakacje i są w cudownym nastroju. A najlepiej jedno i drugie. Wówczas sukces murowany.

B. ORYGINALNE MIEJSCE

Nie mieliśmy wyjścia. Znaleźliśmy się na Malcie. Teraz szczerze: to miejsce nami nie zawładnęło.. Widzieliśmy już znacznie piękniejsze miejsca w Europie. Sztuką jest jednak odnaleźć to co piękne tam, gdzie się znajdujesz. Prawdziwy artysta – kucharz nawet z 3 składników będzie potrafił przyrządzić kulinarne dzieło sztuki. Dobry fotograf ślubny też (o filmowcu już nie wspominając). Szukaliśmy zatem na Malcie tego, co piękne. Słońce, wolność, białe klify i stare miasto stolicy.

C. RUCH, BO ON WYZWALA EMOCJE

Wyobrażasz sobie, że nasze pary na Malcie to przypadkowi ludzie? Spotkaliśmy: na ulicy, na plaży a niektórych po prostu w wodzie. Spacerowaliśmy przyglądając się ludziom. Co mają w sobie oryginalnego? Jak na siebie patrzą? Jak się śmieją? Co robią? Kiedy zapytaliśmy ich o możliwość zrobienia kilku zdjęć, chcieliśmy, żeby nadal byli w czynności, którą do tej pory wykonywali. Wiekszość zdjęć było poruszonych ale jakie to ma znaczenie?

D. PROWADŹ ICH I WZMACNIAJ NASTRÓJ

Poznaliśmy przeróżne narodowości: Francuzi, Maltańczycy, Czesi, Włosi. Każdy z nich miał swój sposób bycia. Najważniejsze było to, żeby natychmiast zdobyć ich zaufanie. Mieliśmy 2 minuty. Podchodzimy, pytamy i albo się uda albo nie. Szczerze, żadna ze spotkanych par nam nie odmówiła. To był dla nas wielki sukces! Kiedy pracowaliśmy z nimi: rozmawialiśmy jak z przyjaciółmi. Włączaliśmy muzykę, tańczyliśmy z nimi, jedliśmy pizze. Oni byli w doskonałym nastroju a my wtedy mogliśmy zrobić piękne zdjęcia. W Polsce w czasie sesji narzeczeńskich można zrobić to samo. Kluczem jest odnaleźć te prawdziwe, dobre emocje, które każdy z nas w sobie ma.

A NAJWAŻNIEJSZE

Najważniejsze jest to, że nie myśleliśmy przez pryzmat: czasu, pieniędzy. Nie liczyliśmy czasu. Szukaliśmy miejsca, szukaliśmy pary. Potem edycja zdjęcia. Wszystko aż do momentu, gdy byliśmy zadowoleni. Robiliśmy to z pasją i 100% zaangażowaniem. Kolejny raz zrozumieliśmy, że jeśli to co robimy jest naszą pasją – zawsze efekty będą wspaniałe. Wróciliśmy do Polski, żeby dalej pracować: naładowani energią, pełni nowych pomysłów. Wciąga nas sezon ślubny, kochamy filmować, kochamy robić zdjęcia.

zareczyny na plazy
sesja na malcie
sesja marsaxlokk
podroz narzeczenska malta
francuski slub
sesja narzeczenska
slub malta
sesja malta
lub na malcie
fotograf malta

Instagram

Przygoda

Kiedy jesteś w górach i wspinasz się, jest jakaś siła, która pcha Cię na sam szczyt. Przygoda, wyzwanie, ciekawość i zachwyt nad pięknem tego, co Cię otacza. Te uczucia towarzyszą nam za każdym razem, kiedy podejmujemy się realizacji nowego filmu. Wierzymy w to, że takie podejście daje najlepsze rezultaty.

Nasze Filmy

Zaufanie

Wasz komfort, praca w poczuciu zaufania do siebie do podstawa. Chcemy, żebyście czuli się w naszej obecności swobodnie. Podczas ślubu będziemy pracować dyskretnie. Będziemy na tyle blisko, żeby złapać Wasze emocje, a jednocześnie na tyle daleko, żeby nie powodować u Was dyskomfortu. Bawcie się, cieszcie sobą, rodziną i przyjaciółmi. My zajmiemy się resztą.

O Nas

Współpraca

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej – napiszcie do nas. Chcemy Was poznać, wiedzieć jakie macie upodobania. Jeżeli tylko termin będzie wolny umówimy się na rozmowę. Opowiemy Wam o tym jak pracujemy i czego możecie się po nas spodziewać. Bez żadnego nacisku – wspólnie podejmiemy ostateczną decyzję o współpracy.

Kontakt

Kontakt

Wierzymy, że cudowny film ślubny jest również efektem naszego wspólnego dopasowania. Chcemy poznać Wasza historie, usłyszeć o pomyśle na ślub i marzeniach z nim związanych. Dzięki tym informacjom będziemy mogli stworzyć razem coś wyjątkowego, pokażemy historie Waszej miłości…2019 © Pepa Studio