Przedstawiamy Wam nowożeńców: Karin + Luca.

Karin jest piękną ormianką, która potrafi oczarować swoim wdziękiem i cudownym sercem każdego mężczyznę. Niesamowita uroda – nie tylko jej, ale calej rodziny Karin – przyciągała wzrok wszystkich Gości. Czarne, grube, lśniące włosy oraz przepiękne duże piwne oczy były znakiem rozpoznawczym rodziny Karin – szczególnie jej druhen. Fryzury oraz makijaż zostały przygotowane przez Anię Czajka oraz Fryzjer Ślubny. Ich kultura – ormiańska wniosła wiele w cały przebieg dnia ślubu. Przygotowania Panny Młodej były przepełnione tradycyjnymi pieśniami ormiańskimi oraz ich zwyczajowymi rytuałami ślubnymi. Jednymi z nich było kręcenie welonem nad głową Panny Młodej zanim go założy, jak również włożenie do buta Panny Młodej studolarówki. Suknia ślubna – delikatna, a jednocześnie bardzo elegancka – idealnie wpasowała się w filigranową figurę Karin. Jej delikatność jeszcze bardziej była podkreślona, gdy stanęli obok siebie: Luca i Karin. On – mężczyzna z klasą, opiekuńczy i wpatrzony w swoją wybrankę, wysoki brunet. Poranek w dniu ślubu spędzał on w asyście trzech oddanych mu przyjaciół. Klimat jego przygotowań był zupełnie odmienny od atmosfery panującej u Karin. U niego był całkowity luz, szampan, śmiech oraz gustowanie się dobrym whisky. Wspólny spacer do sklepu z cygarami oraz przejście przez sukiennice sprawiły, że ewentualny stres związany ze ślubem odszedł całkowicie w zapomnienie.

Kiedy Karin i Luca zastanawiali się nad miejscem swojego ślubu, nie mieli wątpliwości, że najlepszym możliwym wyborem będzie Kraków. Msza ślubna odbyła się w Kościele Mariackim. Mimo tego, że był to środek wakacji i tłumy turystów wciskały się zewsząd do środka, żeby zobaczyć kościół i posłuchać słynnego trębacza – udało się – Msza ślubna w samym sercu Krakowa stała się faktem. Przygotowania Panny Młodej odbyły się w hotelu Bonerowski Palace. Luca przygotowywał się w pobliskim apartamencie, a poranną wizytę u barbera odbył w Butter Cut.

Organizatorem wesela był jeden z najlepszych w Polsce konsultantów ślubnych: Katarzyna Michalska Wedding Planner & Event designer.  Wszystko więc odbywało się z wielkim spokojem i pewnością, że każdy element jest dopięty na ostatni guzik. Ogromne wrażenie zrobiło na nas miejsce wesela. Konsultantka ślubna umożliwiła postawienie pięknego namiotu (wynajętego od firmy zewnętrznej) w odległości 300m od Wawelu, w ogrodach muzeum archeologicznego Kraków. To wspaniałe miejsce: samo centrum Krakowa, piękne ogrody, duża przestrzeń, zieleń, stare mury i klimat Krakowski. Trudno znaleźć bardziej Krakowskie klimaty. Tej pamiętnej nocy odbywało się w Krakowie święto Wianków. Z tej okazji odbywa się w Krakowie mnóstwo imprez muzycznych, a o godzinie 22.45 podziwialiśmy cudowny pokaz sztucznych ogni w aranżacji muzycznej. Tradycyjnie zaś o północy serwowany został piękny duży tort wykonany przez Tartalette. Cała uroczystość udała się wspaniale, ponieważ każdy, kto w niej brał udział dał z siebie wszystko. Za piękne kwiaty odpowiadała ekipa Mafleur. Goście mogli kosztować drinków dzięki Weddingbar, a wykwintnie serwowane dania zawdzięczają Karin i Luca Horeca-Service-Catering oraz House of Donuts.

Nasze Pepa Studio przygotowało teledysk ślubny 3 minutowy oraz 15 minutowy film dokumentalny. Zdjęcia zamieszczone poniżej są rownież naszej produkcji, jednak nie sposób nie wspomnieć, o tym, co ważne dla każdego filmowca: współpracy z fotografami. Olu i Darku życzymy sobie aby na każdym ślubie móc wspołpracować z takimi jak Wy. Pozdrawiamy Was ciepło D&A.

perfumy dior kobieceokulary pana mlodegoslub w namiocieslub w ogrodach muzeum archeologicznegoslubna zastawa weselnaJa https://www.facebook.com/KM.WeddingPlanner/?ref=tn_tnmn    – organizacja tego pięknego ślubu i wesela. Musicie poznać Kasie Michalską!
https://www.facebook.com/mafleurpl/ – dekoracja, florystyka
https://www.facebook.com/MAKmuzeum/ – miejsce
https://www.facebook.com/daweddingphotographers/ – foto
https://www.facebook.com/weddingbar.ns/ – barman
https://www.facebook.com/Horeca-Service-Catering-222202401312895/ – catering

https://www.facebook.com/Krakow.Tartelette/ – tort
https://www.facebook.com/SoapBubbleWedding/ – papeteria
https://www.facebook.com/houseofdonutspl/ – pączki
https://www.facebook.com/Ilustratyw/?ref=br_rs – topper, skrzynia
https://www.facebook.com/beauvisageaniaczajka/ – make-up
https://www.facebook.com/FryzjerSlubny/ – fryzura
Grafit Band