Ilekroć osoby, które pytają nas o wolny termin i słyszą ‘niestety już zajęty’ – tyle razy pytają nas: a może polecicie nam kogoś, kto robi też cudowne teledyski ślubne?

Hmm…. wszytko jest kwestią gustu więc nie tak łatwo jest wyznaczyć kogoś, kto może nas zastąpić. Możemy jedynie mówić o tym, co nam się podoba. W kolejnym poście napiszemy Wam o naszych rekomendacjach.

Dzisiaj chcemy Wam powiedzieć o tym, kogo wybrało Światowe Stowarzyszenie Filmowców Ślubnych: WEVA w konkursie WEVA PLAWARD. Jest to najważniejszy i najbardziej prestiżowy konkurs w ślubnej branży filmowej w Polsce. Co istotne, w skład jego komisji wchodzi 8 sędziów z różnych części Europy. Nie ma więc mowy o żadnych ‘ustawkach’. Sędziami stają się twórcy, którzy zdobyli czołowe miejsca w swoich kategoriach, w poprzednim roku. Słowem mieliśmy okazję być oceniani przez najlepszych z branży filmowej w Europie. Początkowo nie chcieliśmy wrzucać naszych filmów obawiając się, że przegramy ale ostatecznie ciekawość wygrała z własnych poczuciem kompleksu.

.
WEVA Poland konkurs PepaStudio .
Kategorie, w których mieliśmy być okazję oceniani:
  • najlepszy filmowiec

PepaStudio WEVA

  • najlepszy operator kamery

PepaStudio Best Cameraman

  • najlepszy film z zaręczyn

PepaStudio Best Engagement

 • najlepszy skrót ślubny

 Odpowiednio w każdej z kategorii zajęliśmy:

 • najlepszy filmowiec: 2 miejsce
 • najlepszy operator kamery: 2 miejsce
 • najlepszy film z zaręczyn: 1 miejsce
 • najlepszy skrót ślubny: 5 miejsce

 .

Kochani, dla nas to mega zaskoczenie. Nie tworzymy naszych filmów dla nagród czy wyróżnień.. ale czasem dla własnej motywacji fajnie jest usłyszeć, że robi się coś naprawdę dobrze. Do tej pory najczęściej słyszeliśmy od naszych klientów: robicie najpiękniejsze filmy ślubne / teledyski ślubne. Teraz mieliśmy okazję usłyszeć to od naszej konkurencji, od której się uczymy.

No nic… uczymy się dalej. Nasz trener personalny powiedział nam to przy okazji odbierania nagrody : Wy pracujecie z taka pasja, że prędzej czy później musiało się to stać. Kochani, macie zatem cała paletę możliwości poszukiwania firm ślubnych. Od wyboru do koloru. Wejdźcie proszę na strone www.weva.pro/pl i poszukajcie firm z Waszych okolic lub tych, którzy zajmują czołowe miejsca w odpowiednich kategoriach. Poniżej jeszcze kilka zdjęć potwierdzających nasze osiągnięcia.

W trzech kategoriach zdobyliśmy bardzo wysokie pozycje. Nasz film zaręczynowy wygrał w kategorii Best Engagement – uzyskując w sumie 61 punktów. W kategorii Best Videographer nasz film ‘Lovers in darkness’ uzyskał 57 punktów zdobywając tym samym drugie miejsce – z czego jesteśmy mega dumni. Drugie miejsce przypadło nam również w kategorii ‘Best Cameraman’ za teledysk ślubny ‘Wedding under sky…October night’. Nie będziemy ukrywać, że ogromnie się cieszymy. To jest niesamowicie motywujące i skłaniające do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Aż chce się tworzyć jeszcze piękniejsze filmy ślubne. Takie wyróżnienie napędza nas do dalszej pracy, więc wracamy przed nasz Imac i działamy dalej:)