MENU

PIOTR

Twórca Pepa Films, filmowiec ślubny, reżyser, artysta

Ile tylko się da, na ile pozwala mi długość doby – szukam, inspiruję się i ciągle uczę nowych rzeczy.

Jak pisać o sobie, skoro ciągle się tyle zmienia? Zaczekać na stagnację? W moim przypadku prawdopodobnie nie nadejdzie. Wiercę się jak przedszkolak czekający na cukierka. Na Mambę – to zawsze lubiłem. Prowadzę dwie firmy. W jednej jestem artystą, a w drugiej chłodnym kalkulatorem. 10 lat w korpo, 3 dzieciaków (męskie DNA). Jak jest wolny weekend, zabieram wszystkich w góry. Tam czytam książki, słucham muzyki (ale takiej której nikt nie chce słuchać), biegam, jeżdżę na rowerze i żyję. Wszystko co kreatywne: kocham. A najbardziej kocham JĄ: Księżniczkę, która jest ze mną na każdym ślubie. Co roku kłócimy się coraz mocniej. O wszystko. I dobrze. Znaczy, że żyjemy i jesteśmy sobą. Pepa Films – jest moją muzą, balsamem, wyzwoleniem kreatywności. Wystarczy.

OLA

Współtwórca Pepa Films, filmowiec ślubny

Nie mów mi o abstrakcjach. Jak ma się 4 facetów w domu, szybko uczysz się żyć. Zwłaszcza, kiedy wstajesz 5 razy w nocy, żeby sprawdzić czy wszystko u nich gra.

Terminy, deadline’y, księgowość, filmy, prowadzenie domu, rozwożenie do szkół… dobra nie da się tego wszystkiego wypisać, Trzeba stworzyć osobną książkę.

Mam to, czego Piotr nie ma i mieć nigdy nie będzie. Nie wiem jak to wszystko ogarniam… Czasem puszczą mi nerwy. Cóż… Jestem kobietą. Emocje we mnie są. Silne. Czasem niezdefiniowane.

Uwielbiam porządek. Kwiaty w domu. Zapachy. Naturalność.

No i słucham jej bez przerwy…muzyki, która koi duszę, pomaga odnaleźć spokój i stwarza przestrzeń do medytacji.

CLOSE MENU