MENU

MAJA & FILIP

ARTYSTYCZNY FILM ŚLUBNY. HUMANISTYCZNA CEREMONIA W PAŁACU OSOWA SIEŃ

Skąd Oni się wzięli? Już myśleliśmy, że takich ludzi już nie ma... Możesz się długo zastanawiać: o czym teraz piszę.? O ludziach, którzy żyją przez duże Z. Ludzi, którzy są wrażliwi, potrafią siebie wyrażać, kiedy przysięgają sobie miłość - wiesz, że oni naprawdę to robią. Ludzie, którzy są całkowicie w tu i teraz. Śmieją się do łez, płaczą z głębi duszy i czasem boją się tak porostu po ludzku.

Z wielką dbałością tworzyliśmy dla nich ten film ślubny, wiedząc, że robimy go dla nich ale też dla siebie. Robiąc go dla siebie wiedzieliśmy, że wzrastamy, że stajemy się bogatsi o to bycie z kimś, kto prawdziwie jest.

Ten kameralny ślub, na który Maja i Filip zaprosili tylko najbliższych sobie ludzi odbył się w pięknym miejscu niedaleko Leszna Wielkopolskiego - Pałacu Osowa- Sień. To miejsce ma w sobie tyle magi, trochę z zewnątrz przypomina nam zamek Disney'a. To idealne miejsce na ślub dla ludzi, którzy szukają nieprzeciętnej lokalizacji i sali weselnej dla niedużego wesela.

Para młoda bardzo martwiła się czy będzie piękna pogoda i niestety tym razem nie udało się. Stoły miały stać na zewnątrz, ceremonia humanistyczna miała również odbyć się pod gołym niebem.. Ze względu na to, że zaczął padać rzęsisty deszcz - wszystko przeniosło się do wnętrza ale w żadnym stopniu nie zepsuło to nastrojów gości. Gorące serca Pary Młodej rozgrzały atmosferę tego dnia.

Maja jest tancerką więc pierwszy taniec zatańczyła tak lekko i cudownie, że brawom gości nie było końca. Czuliśmy na każdym kroku, że jesteśmy na wyjątkowym weselu i chociaż gości nie było wielu to ci którzy byli sprawili, że atmosfera była naprawdę gorąca.

Wedding Team:

Venue: Pałac Osowa Sień

Film: Pepa Films

Tworzymy wyjątkowe filmy ślubne NAJLEPSZA ŚLUBNA EKIPA FILMOWA W POLSCE

ZOBACZ KOLEJNY FILM
CLOSE MENU
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.