Zaczynasz działać w branży ślubnej? Chcesz stworzyć wyjątkowe filmy ślubne?

ZAWÓD FILMOWIEC ŚLUBNY. JAK DO TEGO DOJŚĆ?

Nie wiem ile jest na świecie zawodów, które można określić jako wyjątkowe. Tworzenie filmów ślubnych to cudowne zajęcie. Żeby takim się stało wiele rzeczy musi się stać.. Sprzęt filmowy, oprogramowanie, marketing, piękna para, oryginalna lokalizacja ślubu, zaufanie, które musicie mieć, żeby stworzyć film jaki macie w swojej głowie.. jest tego trochę.

Ponad 3 lata zajęło nam, żeby zrozumieć jak zbudować swoją pozycję na rynku ślubnym. W zasadzie powinienem napisać inaczej: zrozumieć jak walczyć o swoją pozycję na rynku ślubnym. Tak, mamy czasy w których co drugi Polak nazywa się fotografem a lista filmowców w Polsce rośnie w zastraszającym tempie.

Zawód filmowca nie jest dla każdego. Nam udało się stworzyć markę Pepa Films, która tworzy (wg. wielu konstruktywnych krytyków) najlepsze filmy w Polsce. W 2017 roku zajęliśmy pierwsze miejsca w dwóch najważniejszych kategoriach konkursu WEVAPRO (największe stowarzyszenie filmowców ślubnych) a w 2018 roku zajeliśmy 7 miejsce na świecie. O tym jak do tego doszliśmy, opowiadam w poniższym filmie.