MENU

EVI & MARTIN

MIĘDZYNARODOWE WESELE W NIEMCZECH

Jak to możliwe, że pięciu muzyków potrafi zatrząsnąć (dosłownie) parkietem na tyle mocno, że jeszcze miesiąc później wspominamy to z gęsią skórką na skórze?

To były emocje! Sami jesteśmy muzykami, od zawsze byliśmy wrażliwi na dźwięki ale to, co działo się tego wieczoru przerosło nasze wszelkie oczekiwania. Wokalista, który czuł się doskonale w każdym klimacie na tyle dobrze, że niektóre utwory brzmiały lepiej niż oryginały.. Nie wiem jak to możliwe a jednak. Warsztat i talent dał efekt. Tego dnia wiele spraw powaliło nas na kolana. Cudowne miejsce na wesele: 'Rittergut Orr' niedaleko Koln. Surowe ściany czegoś co w śmiało można nazwać ruiną... ledwo odrestaurowane, wprawiły nas w zakłopotanie. Doskonały efekt. Wiem, że pisanie o tym teraz jest troche jak opowiadanie o zapachu kawy pitej na tarasie o słonecznym poranku, czujecie?

Spotkaliśmy piękną, wrażliwą i wyjątkową parę. Dobrze nam ze sobą było od początku. Tak po prostu polubiliśmy się. Zaufali nam i dzięki temu jeszcze łatwiej było nam odnaleźć natchnienie tego dnia. Oglądajcie sami, poznajcie ich i nasz kolejny film ślubny. Międzynarodowe wesele Evi i Martina.

Podwykonawcy:

Venue: Rittergut Orr, Koln

Zespół na wesele: Combo Combo

Zaproszenia ślubne: Wedding Stationery

Torcik: Madame Miammiam

Film: Pepa Films

Zdjęcia: Kreative Weddings

Tworzymy wyjątkowe filmy ślubne NAJLEPSZA ŚLUBNA EKIPA FILMOWA W POLSCE

ZOBACZ KOLEJNY FILM
CLOSE MENU
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.