POWTARZAMY JAK ZDARTA PŁYTA: PIĘKNY ŚLUB ZACZYNA SIĘ I KOŃCZY OD PARY, KTÓRA PRAWDZIWIE SIĘ KOCHA. NIE ISTNIEJE INNA RECEPTA.

Film ślubny Oli i Dominika // Zamek Krasiczyn//

Jak słyszę, że ktoś bierze się samemu za organizację ślubu, to myślę: będzie kiepsko. Zwykle kończy się na próbach połączenia swoich marzeń z realnym światem czyli: niskim budżetem i wyborem kiepskich dostawców. Czujemy się zdecydowanie pewniej, gdy ślub jest organizowany przez wedding plannera, który siedzi w branży i zna usługodawców, ma poczucie gustu, może doradzić. No ale… Polakowi się nie tłumaczy, Polak wie sam.

Tym razem czuliśmy, że może być nieco inaczej. OIa napisała do nas ciepły email a następnie rozpoczęliśmy długą korespondencję: o tym co im się podoba (dostaliśmy nawet piny do pinteresta), o ich wizji na ślub. Byliśmy w stałym kontakcie przez cały rok. Czuliśmy, że mamy do czynienia z wrażliwymi ludźmi o bardzo dobrym guście. Jak dobrze, że mamy Instagram, Facebook i w dzisiejszych czasach możemy szybko sprawdzić kto czym się interesuje i inspiruje.

Ola i Dominik od początku mówili, że uwielbiają nasze filmy ślubne. Potrafili palcem wskazać co dokładnie w nich widzą. Mieli swoje faworyty: takie jak ‘ślub w jurcie’. Wiedzieliśmy jaki rodzaj muzyki słuchają i jakie filmy ślubne leżą w ich guście. To ciekawe, bo nigdy nie pytamy naszych klientów o to jak ma wyglądać ich film ślubny. Powód jest prosty: pracujemy wg. własnej wizji artystycznej. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś miał stać nad nami i pokazywać palcem jak ma wyglądać film. Cały artyzm poszedłby do piachu.. Całe szczęście nasze pary są świadome nas i ufają nam w 100%. Czuliśmy, że Ola i Dominik chętnie powiedzieliby nam jak chcą, żeby wyglądał ich film ale… zaufali, pozwolili nam tworzyć i dać się zaskoczyć.

Kiedy wysłaliśmy im film…. obawialiśmy się trochę o to jaka będzie Ich reakcja. Po kilku dniach nie mogliśmy przestać czytać od nich komunikaty: “Nie możemy przestać oglądać. Oglądaliśmy już chyba kilkaset razy i ciągle płaczemy.” Pisali do nas nawet rodzice, przyjaciele. Komentarze na facebook też utwierdziły nas, że zrobiliśmy dobrą pracę. No więc cieszymy się ale idziemy dalej, bo sezon ślubny prze do przodu, czas oddawać kolejne realizacje.

suknia slubna 1
perfum dla kobiety
piekna panna mloda 1
list milosny
wyznanie milosne 1
druhny 1
harfa na slubie
przygotowania panny mlodej
szampan z druhnami
obraczki slubne
przekaski weselne
buty slubne
bizuteria slubna
blogoslawienstwo rodzicow
beethoven
dom weselny
rowerem do slubu
reakcja panny mlodej
spacer zakochanych
wiazanka slubna
first look 1
caddilac do slubu
zyrandol
kaplica
kosciol na slub
piekny kosciol
msza slubna
oprawa muzyczna slubu
radosc panny mlodej
dlugi welon
dluga suknia slubna
zabytkowe auto slubne
emocje na slubie
zdjecia w aucie
reakcja pana mlodego
zamek w krasiczynie
dodatki na slubie
slub pod golym niebem
zastawa stolowa
slub w namiocie
teledysk slubny 1
kadr
pierwszy taniec 1
piekna mloda para
zakochani 1
para mloda
sesja plenerowa w zamku
zyczenia slubne
kwartet na slubie
kwiat dla zony
sesja zdjeciowa
palac slub
rozmowy na weselu
schody zabytkowe