wioska norweska weseledomek slubnyCałe szczęście na mapie Polski jest już sporo miejsc, które są oryginalne. Każda para ma swój klimat. Jedni robią wesele w stylu boho, ktoś inny Glamour, inni rustykalnie. Stylów może być tyle ile charakterów. Ważne, żeby klimat wesela odzwierciedlał charakter pary i jej upodobania.
Marika i Przemek znaleźli się po dwóch stronach Polski ale odległość i czas nie miały tu żadnego znaczenia. Szybko zrozumieli, że są sobie przeznaczeni. Ognista, oryginalna, ze świetnym poczuciem humoru para. Marika sieje wokół siebie dobro, radość. Ludzie lgną do niej i ufają bezgranicznie. Przemek: artysta, człowiek z duszą na dłoni. Od początku załapaliśmy świetny kontakt.
Co do samego miejsca: Arendel. Marika przygotowywała się w jednym z letnich domków, w kolorze bordowym, tuż obok zagrody dla reniferów. Wewnątrz typowo Norweski klimat. Większość scen nakręciliśmy na tarasie, gdzie Marika, jej Mama i siostra odpoczywały tuż przed ślubem. Dziewczyny miały w sobie mnóstwo energii. Kochają się i są ze sobą związane. Uwielbiamy to oglądać. Żarty, docinki ale ostatecznie wszystko z miłości.
Tuż przed ślubem Przemek grał na swojej gitarze elektrycznej, na tarasie swojego małego domku w wiosce Arendel. Kolor domku odzwierciedlał strój jego garnituru: blue.
Ceremonia zaślubin odbyła się w pobliskim lesie, między gęsto rosnącymi sosnami. Drewniane ławki, boho-ozdoby. Ścianka z desek sosnowych była tłem dla ich przysięgi. Sami napisali dla siebie wyznanie i całe szczęście trafili na tolerancyjnego urzędnika. Pozwolił im w pierwszej kolejności odczytać dla siebie wyznania a następnie odbyła się oficjalna ceremonia zaślubin.
Samo wesele odbyło się w głównym budynku Arendel, w kolorze bordo, z białymi oknami, dużą przestrzenią. Panowała prostota, luz ale także dobry, norweski styl. Goście oryginalni, wiedzieli co to dobra zabawa. Najpiękniejszy klimat zaczął panować po zmroku. Tuż przed domkiem paliło się ognisko, świeciły pochodnie. W sali panował półmrok a parkiet wypełnił się mocną energią. Tańców nie było końca. Wspaniale, że jesteście!

Wykonawcy:
– miejsce: Wioska Norweska Arendel
– DJ: Dawid Bielach

buty pana mlodegolovepan mlodyslub humanistycznywesele pod golym niebem


Instagram

Przygoda

Kiedy jesteś w górach i wspinasz się, jest jakaś siła, która pcha Cię na sam szczyt. Przygoda, wyzwanie, ciekawość i zachwyt nad pięknem tego, co Cię otacza. Te uczucia towarzyszą nam za każdym razem, kiedy podejmujemy się realizacji nowego filmu. Wierzymy w to, że takie podejście daje najlepsze rezultaty.

Nasze Filmy

Zaufanie

Wasz komfort, praca w poczuciu zaufania do siebie do podstawa. Chcemy, żebyście czuli się w naszej obecności swobodnie. Podczas ślubu będziemy pracować dyskretnie. Będziemy na tyle blisko, żeby złapać Wasze emocje, a jednocześnie na tyle daleko, żeby nie powodować u Was dyskomfortu. Bawcie się, cieszcie sobą, rodziną i przyjaciółmi. My zajmiemy się resztą.

O Nas

Współpraca

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej – napiszcie do nas. Chcemy Was poznać, wiedzieć jakie macie upodobania. Jeżeli tylko termin będzie wolny umówimy się na rozmowę. Opowiemy Wam o tym jak pracujemy i czego możecie się po nas spodziewać. Bez żadnego nacisku – wspólnie podejmiemy ostateczną decyzję o współpracy.

Kontakt

Kontakt

Wierzymy, że cudowny film ślubny jest również efektem naszego wspólnego dopasowania. Chcemy poznać Wasza historie, usłyszeć o pomyśle na ślub i marzeniach z nim związanych. Dzięki tym informacjom będziemy mogli stworzyć razem coś wyjątkowego, pokażemy historie Waszej miłości…2019 © Pepa Studio