ZDOBYWAMY NAGRODY


Weva Award 2017

Weva Poland, w czterech ocenianych kategoriach / w każdej z nich byliśmy w pierwszej trójce

Weva Award 2018

Weva Award, 7 miejsce na świecie w kategorii best videographer

Najlepsi w branży

Pracujemy z najlepszymi konsultantami w Polsce, nasze prace są publikowane w TOP prasie ślubnej

Szkolimy filmowców

Od pewnego czasu już nie tylko my się szkolimy ale również prowadzimy warsztaty dla innych.


Tworzymy razem

Za kamerami, które na co dzień przysłaniają nasze oczy stoimy my: Piotr i Ola. Niesamowite, jesteśmy ze sobą ponad 14 lat. Boże, nawet nie wiemy kiedy to przeleciało. Tyle się wydarzyło: 3-ka dzieci, budowa domu, kilka zmian pracodawców, kilka biznesów a w tym wszystkim najważniejsze: to, że jesteśmy razem. Jak w krótkich słowach moglibyśmy określić sami siebie? 5-osobowa konstrukcja napędzana przez ludzi, którzy nigdy nie zaznają spokoju w samodoskonaleniu się? albo po prostu crazy Family…ok: Pepa Family.

ola

Ola

Doktor nauk ścisłych, przez ponad 5 lat wykładała na Uniwersytecie, 10 lat tańca towarzyskiego, 12 lat nauki na skrzypcach. Cudownie się porusza (jak przystało na tancerkę). Konkretna, poukładana mama. Nie spotkasz jej…. bez kalendarza. Gdyby mogła wszystkie pieniądze wydałaby na podróże.

Piotr

Facet, którego drugie imię to rozwój. Ukończył studia matematyczne, spędził 10 lat w ogromnym koncernie jako dyrektor sprzedaży. Twórca muzyczny, pianista. Uwielbia uczyć się języków. Ponad wszystko uwielbia tworzyć wyjątkowe filmy. Wszystko, w czym można się rozwinąć jest jego pasją.

IMG 6699

Początki były trudne

Każdy ma swoje początki. Nasze były nad wyraz trudne. Dobrze, że mamy to już za sobą.

Kiedy filmowaliśmy nasz pierwszy ślub – roztrzaskaliśmy o podłogę nasz najdroższy obiektyw i rozbiliśmy drona. Trzęsły nam się ręce i a z nerwów nic od rana nie zjedliśmy. Pewnie dlatego po południu Ola prawie zemdlała. Pierwsze śluby tworzyliśmy za darmo, bo chcieliśmy się uczyć na własnych błędach. Mówiliśmy do siebie: „Następnym razem będzie już lepiej”. Tworzyliśmy długie listy sprzętu, który mieliśmy ze sobą zabrać tak, żeby niczego nie pominąć. Do późnych godzin nocnych analizowaliśmy kadry, oglądaliśmy filmy, szukaliśmy muzyki, próbowaliśmy zrozumieć co jest piękne a co jest kiczem.

dziecko w chuscie
wakacje we wloszech
dzieci na slubie
tata
chorwacja urlop

Pepa – crazy family

Życie rozwijało nas w przeróżnych kierunkach a zawsze przyświecała nam zasada: mieć w życiu pasję i wymagać od siebie ile tylko wlezie.

7-osobowe auto

Uwielbiamy duże samochody. Marzymy o VW California oraz o Mercedesie VITO:) Wszystko przed nami. Na razie cieszymy sie naszym Sharanem i Touranem – obydwa mieszcza nasza duza rodzinke:)

3 miesiące wakacji

Dzieciaki jeżdżą z nami wszędzie. Rocznie przebywamy 3 miesiące na wakacjach. Ślub dla naszych pociech oznacza 3 dniowy weekend i dobrą zabawę. 

Zapowiada się mega zabawa

Wasz ślub to dla nas możliwość bycia razem i filmowania. Kiedy dzieciaki zostają pod opieką niań – my skaczemy ze szczęścia. Nareszcie razem będziemy robić to, co kochamy. Zakładamy skórę artysty i dajemy z siebie więcej niż 100%.

Nowe przygody i nowi ludzie

Mamy wrażenie, że uprawiamy najpiękniejszy zawód świata. Za każdym razem poznajemy nowych ludzi, którzy poznali się w zupełnie inny sposób niż poprzednie Pary. Potem okazuje się, że zostajemy przyjaciółmi..

Można się dogadać


English

Płynnie mówimy po angielsku. Przyjęcia multi – national to nasze ulubione.

VIP customer

Nie ma znaczenia czy pracujemy dla VIP czy dla Kowalskiego. Wypracowaliśmy język komunikacji.

Ponad 5 lat filmowania

Za nami kilkadziesiąt ślubów. Przetrenowaliśmy wszystko, żeby nie było przykrych niespodzianek.

Zawsze pod ręką

Jeśli potrzebujesz omówić szczegóły Waszego ślubu – jesteśmy w zasięgu.