FILMY ŚLUBNE PEPA FILMS

Rozkochaj się w naszych filmach ślubnych

Z największą starannością stworzyliśmy filmy. To dla nas już nie tylko filmy, ale historie. Ludzie, którzy stoją za nimi stali się częścią naszego życia. Mieliśmy ogromne szczęście być w centrum ich ‘love story’. Poczuj magię kina ślubnego w każdym naszym obrazie.


Justi // Darkan

Jeśli myślicie, że jesteście szalona parą musicie to zobaczyć. Tak zwariowanego wesela dawno nie widzieliśmy. To otworzyło nam głowę na przeróżne pomysły, które można realizować w dniu swojego ślubu. Dajcie się zwariować i oglądajcie nasz film ślubny.

Daniel // Damian

Po raz pierwszy mieliśmy możliwość stworzyć film na dwóch mężczyzn. Daniel i Damian zaaranżowali swój dzień w najdrobniejszych szczegółach. Goście płynąc na rzece usłyszeli wspaniałe wyznanie i historię miłości tych dwojga.

Pamela // Karol

Niektórzy zostają obdarzeni przez los cudownymi darami. Pamela dostała urodę i radość. Drugiej takiej jak ona – po prostu nie ma. A i druga sprawa: ich wesele było przepełnione pięknem. W tańcu, na parkiecie wyłącznie Ah i Oh.

Evi // Martin

Jak to możliwe, że pięciu muzyków może zatrząść całym weselnym parkietem? Poczuliśmy się jak na koncercie. To były emocje!

Taniec i dobra zabawa odegrały tego dnia najważniejszą rol. Nie mogło być inaczej. Wszak Panna Młoda to baletnica o cudownym wdzięku.

Ola // Dominik

Ola była tak łakomym kąskiem, że każdego dnia każdy chłopak w mieście wzdychał po cichu do Niej. Lecz tylko jeden miał odwagę i pomysł na to jak znaleźć klucz do jej serca. Oto przepiękny ślub Oli i Dominika. Oglądajcie.

Justyna // Tomasz

Tego jesiennego dnia wszystko było idealne. Pan Młody w białych trampkach, cudowny namiot zwany jurtą rozbity nieopodal jeziora. Gdybyśmy brali ślub jeszcze raz, to wiedzielibyśmy gdzie i z kim to zrobić.

Kasia // Krystian

Kasia i Krystian zorganizowali ślub w Wielkanoc 2019. Było tak pięknie, pogodnie, rodzinnie. Jeśli planujecie ślub we Włoskim stylu, w Polsce. Musicie zobaczyć ten film.

Karolina // Karol

Ten teledysk ma w sobie jakąś magię, którą trudno wyrazić. Tradycyjny ślub, wszystko według typowego scenariusza a jednak otulony niewidzialną nicią miłości i tajemniczości. Bez słów patrzyli na siebie…bo nic więcej nie musieli już dodawać.

Olga // Mark

Polsko – amerykańskie wesele w Krakowie. Muzycy mają w sobie tą cechę, że potrafią się przyciągać jak magnesy. Przed ponad setką gości Olga zaśpiewała swoim cudownym głosem – głosem prosto z serca.

Asia // Andrzej

To Para, której największą siłą jest rodzina. Mówili do siebie wszystkie piękne słowa w obecności swoich trzech córeczek, które wpatrzone w nich uczyły się jak prawdziwie kochać. Tę nieśmiertelną lekcję zaniosą kolejnym pokoleniom.